Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου 2010

Δεν απέφυγε την συντριβή....

Παίζοντας απέναντι σε μια καλύτερη της ομάδα και έχοντας βασικές απουσίες στην άμυνα η ομάδα μας γνώρισε για δεύτερη φορά φέτος την συντριβή απο την ομάδα της Ερήμης αυτή την φορά με σκόρ 5-0. Η Ερήμη καθάρισε το παιχνίδι νωρίς, αφού προηγήθηκε στο Α' ημίχρονο με σκορ 3-0.Άλλα δύο γκολ μπήκαν στο Β'ημίχρονο.Τα γκολ για την ομάδα της Ερήμης σημείωσαν οι Χαίλης (15',36'), Επαμεινώνδα (82',87') και Κουρδούλας (45').

Η σύνθεση της ομάδας μας:

Angelov,Χ'Παναγιώτου,Ζευκής,Λουκά(26'Ομήρου),Νικολάου,Χριστοδούλου,
Χ'Κυριάκου(48'Borisov),Πέππος,Αθανασίου,Μιχαήλ,Σωτηρίου(68'Georgiev)

*Μετά απο δύο πολύ δύσκολα παιχνίδια με τους πρωτοπόρους, καιρός για ανασύνταξη. Η ομάδα μας την ερχόμενη Κυριακή υποδέχεται τον ΠΟ Ορμήδειας και θα προσπαθήσει να πάρει βαθμούς.

*Ο αγώνας σημαδεύτηκε απο τον σοβαρό τραυματισμό του αμυντικού μας Μ.Λουκά μετά απο σύγκρουση στον αέρα με συμπαίκτη του. Ο Λουκά μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο όπου του έγιναν ραφές στο μέτωπο.